Loading...
 • Мы завжди на захисті ваших интересів

  Правова допомога для Вас и Вашого бізнесу

  Коли ви стаєте нашим клієнтом - це значить що за вами завжди буде стояти команда адвокатів з багаторічним досвідом та висококваліфікованих спеціалістів в області консалтинга, маркетинга, аудита, які готові надати допомогу в будь-яких ситуаціях...

 • Нова інноваційна система персонального захисту UNITED HELP

  Підключення до системи персонального захисту. Юридичний супровід та підтримка клієнтів United Help

Звертайтесь до нас за тел. +38 (067) 466-03-01, +38 (050) 629-52-71
Vgomonay

В'ЯЧЕСЛАВ ГОМОНАЙ
Президент всеукраїнського об'єднання «Альянс»

Всеукраїнське адвокатське об'єднання "Альянс" у моїй особі вітає Вас на нашому сайті. Я дуже сподіваюсь, що Ви зможете знайти тут для себя таку інформацію, яка зацікавить та дозволить відбутись нашій з Вами зустрічі.

При цьому я, як керівник, що несе відповідальність за дії своїх підлеглих, готовий бути і перед Вами гарантом найвищої якості наших послуг та абсолютної віддачі кожного окремо взятого фахівця.

Працюючи з нами, Вы пересвідчетесь, що для справжнього професіонала грошова винагорода має далеко не першочергове значення. Ви будете приємно здивовані, коли зрозумієте, що з самого початку абсолютно незнайома Вам людина – юрист, стане Вашим товарищем і близьким радником, якому Ви зможете довірити будь-яку свою таємницю.

детально про нас

НАШІ ПОСЛУГИ

Приведений перелік послуг, не є вичерпним. Особливістю нашого адвокатського об'єднання є те, що мы не обмежуємось вузьким колом питань, в своїй діяльності ми охоплюєм практчно всі можливі юридичні практики.

АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Абонентське юридичне обслуговування підприємств дозволяє завчасно підготуватися до вирішення спірних ситуацій, вивільнити свій час для вирішення нагальних проблем.

детальніше
АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

ПРЕДСТАВНИЦТВО В СУДАХ

Наші юристи та адвокати мають достатній досвід ведення справ в судах України усіх інстанцій: судах загальної юрисдикції, спеціалізованих судах (господарських, адміністративних...).

детальніше
ПРЕДСТАВНИЦТВО В СУДАХ

ПОДАТКОВЕ ПРАВО

Знання методів і внутрішніх інструментаріїв органів державної податкової служби дозволяє нам ефективно вибудовувати алгоритми захисту наших клієнтів.

детальніше
ПОДАТКОВЕ ПРАВО

КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО

Наші адвокати у кримінальних справах, які готові стати для Вас професійним захистом на будь-якій стадії кримінального процесу

детальніше
КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО

РЕКЛАМНЕ ЗАКОНОДАВСТВО

Ми професіонали в області правового регулювання реклами та суміжних галузей діяльності, і вже на протязі тривалого періоду часу консультуємо і супроводжуємо своїх клієнтів по даному напрямку

детальніше
РЕКЛАМНЕ ЗАКОНОДАВСТВО

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ЗАХИСТ UNITED HELP

Правове забезпечення глобальної системи персонального захисту United Help, консультування та підключення...

детальніше
ПЕРСОНАЛЬНИЙ ЗАХИСТ UNITED HELP

Якщо у Вас виникла ситуація, яка потребує професійного юридичного аналізу, не важливо якого напряму – ми Вам допоможем ! Переконайтесь в нашій високій кваліфікації.

НАШІ ПРОЕКТИ

Вже більше 15 років ми ефективно здійснюєм юридичний супровід діяльності ріних компаній - среди них є як досить великі та відомі проекти так і амбіційні молоді стартапи...

 • Компанія "Вавілон"

  Активно и успішно надає PR-послуги. Входить до ТОР-5 рейтингу креативності агентств маркетингових послуг 2011/2012 та 2013/2014 роківв. Номер один рейтингу PR-агентств України 2013 и 2014 років, є визнаним лідером соціальної реклами...

  детально про проект

 • Компанія "Мастербуд"

  Одна з найбільших та сучасних будівельних компаній України. Здійснює проектування, будівництво, реконструкцію будівль різноманітного призначення і складності.

  детально про проект