Loading...
+38 (067) 466-03-01

ПРО НАС

Правова допомога для Вас та Вашого бізнесу

«Всеукраїнське адвокатське об'єднання «Альянс» було засновано у 2000 році. Його створення стало результатом об'єднання адвокатів з багаторічним досвідом роботи в області юридичної практики з командою висококваліфікованих спеціалістів в області консалтингу, маркетингу та аудиту для досягнення спільної мети.

За більше ніж шістнадцать років безперервної і активної діяльності на юридичному ринку України, наше адвокатське об'єднання накопичило безпрецедентний досвід представництва і захисту інтересів клієнтів в найрізноманітних областях права, виробито власні унікальні рішення та алгоритми дій, які дають можливість максимально якісно і швидко реагувати на виклики, з якими стикаються наші клієнти – фізичні та юридичні особи.

Brandon Howard

Наш Клієнт – це наш Партнер. Одним із пріоритетних принципів, якими ми керуємось в роботі – моделювання максимальної кількості можливих ситуацій та наслідків розвитку подій.

Мы працюєм для Вас – це мій особистий девіз і кредо кожного нашого юриста та адвоката!

Наш Клієнт завжди отримує не нав'язливі рекомендації, а широке коло з багатьох варіантів поведінки, на основі яких він має можливість приймати особисті рішення.

В'ЯЧЕСЛАВ ГОМОНАЙ

ПРЕЗИДЕНТ ОБ'ЕДНАННЯ «АЛЬЯНС»

НАПРЯМКИ НАШОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

  • Gen Corporate Business
  • Одним из основных стратегических направлений деяльности «Всеукраинского адвокатского объединения «Альянс» является создание широких возможностей для развития бизнеса наших Клиентов. Так же среди главных направлений деяльности адвокатского объеднання можно выделить следующие:

    • правовое обеспечение деятельности субъектов хозяйствования
    • юридическое сопровождение инвестиционных проектов
    • налоговое планирование и защита от неправомерных действий налоговых и правоохранительных органов Украины.
Одним із стратегічних напрямків діяльності «Всеукраїнського адвокатського об'єднання «Альянс» є створення широких можливостей для розвитку бізнесу наших Клієнтів. Також серед пріоритетних напрямків діяльності адвокатського об'єднання можливо виділити наступні - правове забезпечення діяльності суб'єктів господарювання, юридичний супровід інвестиційних проектів, податкове планування та захист від неправомірних дій податкових і правоохоронних органів України.